Vítejte na stránkách představujících secesní vilu Primavesi. Najdete zde vše, co se vily týká. Přehled její historie, novinky ze současného dění ve vile Primavesi a odkazy na související stránky. A proto, pokud máte rádi historii, prosím, můžete se zde cítit jako doma.

Prohlídky interiérů vily Primavesi 2019 Tisk E-mail
Napsal Petr Honzík   
Pondělí, 10 červen 2019

Pravidelné individuální prohlídky zajišťuje IC Olomouc. Vstupenku na prohlídky probíhající v pondělí a úterý 13 a 14 hodin je možné zakoupit přímo před prohlídkou.

Skupinové prohlídky probíhají po dohodě PO - PÁ 9:00 – 17:00 každou celou hodinu a každou sudou neděli 14:00 – 17:00 poslední prohlídka. Kapacita skupinové prohlídky je 10-20osob.

Cena: 80Kč (plné), 50Kč (děti 6-15), 65+, ISIC.

Co ve vile uvidíte: přivítáme vás v hale, ze které budete mít možnost vystoupat po schodišti do prvního patra, dále zrekonstruovanou jídelnu a pokoj pána a paní. Kromě ukázky předmětů umělecké hodnoty budete moci nahlédnout do osudů lidí a věcí, které tamní zdi hostily.

Časový termín prohlídky je nutno domluvit na telefonu: +420 721 495 525. Pokud telefon nikdo nezvedá, pravděpodobně probíhá prohlídka. Zkuste to prosím později.

Je nám líto, ale ve vile nemůžeme přivítat osoby na invalidním vozíku, návštěvníky se psy a dámy na jehlových podpatcích.

Prohlídky jsou vhodné pro děti od 7 let.

Do doby, než vás budeme moci přivítat v restauraci Primavesi  prosíme, abyste si občerstvení naplánovali mimo dobu prohlídky. Z technických důvodů nejsme schopni uschovat případná zavazadla.

 

Vila Primavesi - Guided tours

 

Regular individual tours take place MO, TU 1300 and 1400.
You can buy your tickets at the Info centre in the Town hall
Organized guided tours can be arranged MO – FR 0900-1700, weekends according to a capacity. Your group should be 25 – 30 people max. 
For more details, please contact +420 721 495 525

In Villa Primavesi, you can observe the entrance hall, the dining room and rooms of Mr. And Mrs. Primavesi. You will learn hearth touching storries of life of different people, but staying under the one roof in different states, eras and regimes.

We are not able to welcome visitors on a wheel chair.

High heels and dogs are not wellcommed at all.